✉ biuro@media4web.pl  📞 +48888123748

🌍 Strony internetowe

Tworzenie stron www

W dzisiejszych czasach strona lub sklep www to nie problem, jednak jak stworzyć to wszystko by skutecznie działało, generowało zyski i doprowadziło do sukcesu inwestycji nie tracąc nadmiernie kapitału?

Tworząc stronę internetowa dopasowujemy ogólne założenia marketingowe projektu oraz dbamy o przygotowanie i zoptymalizowanie strony pod kątem pozycjonowania SEO.

Dbamy o mobilną wersję strony ponieważ w chwili obecnej to ona generuje największy ruch podczas odwiedzin użytkowników.

Do stron internetowych lub sklepu w pakiecie dołączamy wszystkie niezbędne narzędzia google do analizy odwiedzin i zachowania klientów.

Wtyczki społecznościowe, które ułatwiają komunikację i angażują użytkowników SOCIAL MEDIA są koniecznością by strona spełniała odpowiednią funkcję i zachęcała do podjęcia akcji względem firmy.

Strona www to kompletne narzędzie marketingowe

Integrujemy strony i sklepy z SOCIAL MEDIA i zapleczami pozycjonowania stron tak, aby w sposób automatyczny propagowały treści na profilach firmowych i blogach służących do ich pozycjonowaniach.

W celu osiągnięcia określonych celów przedsiębiorstwa dokonujemy integracji dodatkowych wtyczek i skryptów mających na celu podniesienie konwersji pytań i sprzedaży.

Generujemy mapy stron, które odpowiednio zgłaszamy do google, by strona jak najszybciej pokazała się w wynikach wyszukiwania.

Podsumowując:

Zamawiając stronę lub sklep www

media4web.pl otrzymujesz konkretne narzędzie marketingowe a nie samą grafikę bez optymalizacji, która nie będzie widoczna w internecie.