✉ biuro@media4web.pl  📞 +48888123748

💭 Content marketing

Oryginalne i wartościowe treści to podstawa

Teksty przygotowane na stronę www powinny zawierać odpowiednią ilość słów, formatowanie, unikalność i nasycenie słów kluczowych.

Poniżej prezentujemy jakość przykładowego tekstu stworzonego pod pozycjonowanie SEO

Przykładowy tekst stworzony na potrzeby klienta

“Co wpływa na ceny OC i AC samochodu?

Wbrew powszechnej opinii, cena polisy OC/AC nie zależy wyłącznie od bezszkodowej jazdy. Koszt ponoszony przez nas co miesiąc to wypadkowa wielu indywidualnych czynników. Przyjrzyjmy się z bliska najważniejszym z nich.

Krótka historia naszych wspólnych podróży, czyli wspomniana już bezszkodowa jazda. Nie ma co ukrywać, że klasyfikacja Bonus/Malus (liczona oddzielnie dla każdego rodzaju ubezpieczenia) pełni kluczową rolę w zakresie obliczania comiesięcznej składki. Warto nadmienić, iż czynnik ten dotyczy wszystkich lat ubezpieczenia ze szczególnym uwzględnieniem ostatnich 12 miesięcy.

Wiek kierowcy. Z OC i AC samochodu jest podobnie jak z kredytem bankowym. Czym dłuższą historię kredytową posiadamy, tym większe prawdopodobieństwo, że otrzymamy pożyczkę. Młodzi kierowcy zmuszeni są płacić większe składki, aniżeli doświadczeni posiadacze auta.

Miejsce zamieszkania kierowcy. Czynnik ten nie wymaga szerszego omówienia. Użytkowanie pojazdu w miejscu, gdzie ryzyko wypadku jest większe (np. duże miasto) poskutkuje większą składką ubezpieczenia – zarówno OC jak i AC.

Na nieco mniejsze koszty możemy liczyć w przypadku kontynuacji ubezpieczenia bądź w sytuacji, gdy współpracowaliśmy bądź nadal współpracujemy z danym ubezpieczycielem w innym zakresie.

Nie zapominajmy, że każde Towarzystwo Ubezpieczeniowe posiada własną metodę szacowania wysokości ubezpieczenia, a także naliczania zniżek.

Nieco innym zasadom podlegają ubezpieczenia OC i AC pojazdów firmowych tzn. ubezpieczenia flotowe. Przykładowo, jednym z kryterium jakie bierze się pod uwagę w przypadku obliczania składki takowej polisy, oprócz wyżej wymienionych, jest ilość posiadanych pojazdów. Równie ważne są: struktura floty (rodzaj pojazdów), rodzaj prowadzonej działalności, a także rodzaj oraz wiek samochodów.”