✉ biuro@media4web.pl  📞 +48888123748

📈 Pozycjonowanie stron

Sposób pozycjonowania ma znaczenie

Pozycjonowanie odbywa się poprzez stworzenie odpowiedniego zaplecza stron i blogów do dystrybucji pozycjonowanych treści i fraz oraz pozyskiwania linków.

Wykorzystujemy do pozycjonowania strony i serwisy o wysokim TRUST RANK, które są uznawane za wiarygodne i wartościowe oraz SOCIAL MEDIA, fora i strony powiązane tematycznie.

Całe zaplecze pozycjonowania jest połączone ze sobą w umiejętny sposób co daje większe i bardziej długotrwałe efekty pozycjonowania.

Wykonujemy zawsze wartościowe i etyczne formy pozycjonowania i promocji firmy oparte o aktualne standardy google, facebook, twitter, instagram badane i analizowane za pomocą odpowiednich narzędzi.

Pozyskujemy wartościowe linki do strony jak łączymy ze sobą odpowiednio linki wewnątrz stron i pomiędzy stronami klienta.

Do pozycjonowania przygotowujemy teksty, które są opracowane zgodnie z wytycznymi dokumentów html i zawierają odpowiednie wartościowe unikatowe treści.

Audyt słów kluczowych i przygotowanie kampanii

Do wyboru odpowiednich słów kluczowych używamy konkretnych narzędzi pozwalających na dopasowanie fraz do potrzeb klienta.

Pod dokładnej analizie wybieramy słowa kluczowe i frazy istotne z punktu widzenia klienta i ich popularności.